Заочні (дистанційні) підготовчі курси до ЗНО

 Дорогі школярі!

Запрошуємо Вас долучитися до пілотного проекту Навчально-наукового інституту фізики, математики та комп'ютерно-інформаційних систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького – заочних (дистанційних) підготовчих курсів з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року з математики та фізики.

Метою заочних (дистанційних) підготовчих курсів є забезпечення Вас, СТАРШОКЛАСНИКИ, інтерактивним доступом до сучасних навчальних матеріалів, тестів, що аналогічні до тестів ЗНО, та професійних консультацій викладачів.

Навчаючись на наших курсах, Ви зможете поступово поглиблювати свої знання з переліку питань, передбачених програмою ЗНО-2017 з математики та фізики. Наші заняття містять теоретичні відомості, у яких викладачі ННІ фізики, математики та комп'ютерно-інформаційних систем пояснюють, як розв'язувати задачі різних видів, які особливості виконання різноманітних розрахунків, як працювати із завданнями, у яких треба обирати відповідь. Обов'язковим елементом кожного з дистанційних занять є виконання тестових завдань різного рівня складності.

Пропоновані нами тестові завдання, їх структура та складність відповідають програмі ЗНО-2017, що стане Вам у нагоді під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Тривалість наших дистанційних курсів становить 6 місяців. Програму курсів складено так, що Ви зможете працювати в зручний для Вас час, у зручному для Вас темпі й це займатиме приблизно 2-3 години на тиждень.

Перевагами заочних (дистанційних) підготовчих курсів є:

  • - можливість самостійно обирати час та тривалість кожного заняття;
  • - наявність форуму, який дозволить Вам ставити запитання викладачам та спілкуватися з іншими учасниками проекту;
  • - наявність зворотного зв'язку – наші викладачі перевірятимуть Ваші відповіді та надаватимуть персональні рекомендації щодо вивчення програмового матеріалу.

Після завершення дистанційної частини курсів підготовки до ЗНО-2017 з математики та фізики слухачі курсів можуть пройти очне підсумкове тестування в університеті та в разі успіху, отримати додаткові конкурсні бали до загального конкурсного балу абітурієнта при вступі до ЧНУ (детальна інформація про підсумкове тестування та можливість отримання додаткових балів буде згодом зазначена у Правилах прийому до ЧНУ на 2017 р.)

Сподіваємося, що наші заочні (дистанційні) підготовчі курси допоможуть Вам не лише покращити знання з математики та фізики, але й визначитися з власним покликанням та вибором майбутньої професії!

Для реєстрації на заочні (дистанційні) підготовчі курси з математики та фізики Вам потрібно заповнити онлайн-анкету за відповідним посиланням.

РЕЄСТРАЦІЯ на заочні (дистанційні) підготовчі курси до ЗНО 2017