Калашник Людмила Петрівна

• Рік випуску:  2006
  • Місце роботи:  Чигиринська міська рада, спеціаліст
  • Життєве кредо:  Добра бажаєш, добро і роби.
  • Про ФІЗМАТ:  Фізмат навчив мене бути собою і ніколи на зупинятися на досягнутому. На третьому курсі в середині семестру я поламала ногу. Навчаючись в іншому ВНЗ, а можливо й іншому факультеті нашогоВНЗ мені б прийшлося взяти академвідпустку, але мої РІДНІ однокурсники ФІЗМАТУ не дали мені можливості засмучуватися і покинути нашу групу. Коли мені зняли гіпс і перед операцією я приїхала на милицях здавати "хвости", то мої однокурсники допомогли мені повністю ліквідувати заборгованість. Матеріально і морально підготуватися до операції. Дуже хочу подякувати Багатирьову Олегу Івановичу, колишньому декану фізичного факультету і депутату ради, Волошиній Тані, Бондаренко Вікторії, Харитич Любі та ішним, які підтримали мене у важкій і скрутній життєвій ситуації. Низький ВАМ уклін мої дорогі. А взагалі студентські роки згадуються з теплотою, золотий період мого життя. Яскравих вражень багато, особливо, коли живеш в гуртожитку. Недарма і наш девіз звучить гордо "Физмат - это я, физмат - это мы, физмат - это лучшие люди страны!!!"
  • Про себе:  Представьте себе скромного, милого, доброго, хорошего и вообще замечательного человека. Представили? Так вот, это же Я.
Інші статті в цій категорії: Семененко Тетяна Сергіївна »