Саєнко Антон Миколайович

• Рік випуску:  2007
  • Місце роботи:  вчитель інформатики, Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Г.П.Берези, Золотоніської районної ради, Черкаської обалсті
  • Життєве кредо:  Не зупиняйся на досягнутому
  • Про ФІЗМАТ:  Студентські роки - одні з найяскравіших років кожного, адже це саме вони є першими кроками дорослого життя. Яскравих моментів багато, але я ніколи не забуду листа викладачеві надісланого зі своєї пошти, саме цей момент заставив на все життя запам'ятати - НЕ ДАВАТИ НІКОМУ КОРИСТУВАТИСЯ СВОЇМИ ІНТЕРНЕТ РЕСУРСАМИ!!!
  • Про себе:  Працюю вчителем інформатики, тренер збірної школи з волейболу (юнаки),капітан сільської команди (Чапаєвка -ІІ) з волейболу, життєрадісний з хорошим почуттям гумору)
Інші статті в цій категорії: Сальніков Олексій Олександрович »