Бала Віта Вікторівна

• Рік випуску:  2014
  • Життєве кредо:  Бути людиною у всьому і завжди. Жити в гармонії із самим собою.
  • Про ФІЗМАТ:  Студентські роки - це час, щоб чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе, а також найкращий період життя, сповнений незабутніх моментів та яскравих вражень. В моїй пам'яті назавжди залишаться спогади про нові знайомства, університетських друзів, переїзди, життя в гуртожитку, весело проведений час, День факультету, лекції, сесії, курсові роботи, безсонні ночі, чудових та улюблених викладачів... Завжди буду гордитися тим, що навчалась на ФІЗМАТі в ЧНУ ім. Б. Хмельницького!!! Використовую набуті під час навчання знання та поради викладачів під час своєї професійної діяльності. Дуже вдячна всім педагогам за їх неоціненний вклад в розвиток особистостей та спеціалістів своєї справи.
  • Про себе:  Комунікабельна, пунктуальна, відповідальна, вимоглива, доброзичлива, цілеспрямована. Намагаюсь вдосконалювати свої професійні якості. Люблю свою професію.
Інші статті в цій категорії: Кисіль Юлія Владиславівна »