JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/1003

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/1003

КВЕСТ "МАТЕМАТИЧНА МОЗАЇКА"

МАТЕМАТИКА - ЦЕ ЦІКАВО, МАТЕМАТИКА - ЦЕ ЗАХОПЛЮЮЧЕ, МАТЕМАТИКА - ЦЕ «ГІМНАСТИКА ДЛЯ РОЗУМУ»!

У цьому вкотре переконалися учасники квесту «Математична мозаїка», який було організовано під керівництвом професора кафедри алгебри та математичного аналізу Ірини Акуленко на базі навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій (ННІ Інфотех).

Шанувальники математичних змагань – учні 7–х класів фізико-математичного ліцею міста Черкаси та їхня вчителька Бабенко Оксана Анатоліївна – поринули у вир логічних задач «на розрізання», «на переливання», «на зважування», «лабіринти», «відео задачі» тощо.
Із деякими задачами, які підготували організатори заходу – магістранти 2-го року навчання Дарина Денисюк, Таміла Крючка, Марина Лисенко, Наталя Луговська, Яна Любіченко, Альона Сільченко, Ольга Ягоденко, учні впоралися легко, над іншими – їм довелося ретельно поміркувати.
Студенти 2-го курсу Олена Басараб, Андрій Горпінич, Настя Гуркіна, Антон Запорожець, Ірина Кононенко, Олена Кузьмич, Марія Тесля супроводжували школярів у їхніх пригодах на «станціях» квесту.
Під час змагань учні продемонстрували свої знання з математики, навички роботи в команді, вміння критично та творчо підходити до поставлених завдань. Команда-переможець та інші учасники квесту отримали призи, які підготував для них завідувач кафедри алгебри та математичного аналізу доцент Володимир Атамась.
Чудовий настрій, копітка робота, приємні враження від співпраці та спілкування зі студентами й викладачами супроводжували школярів протягом усього «маршруту».
Дуже приємно, що наостанок ми почули: «До наступних зустрічей у лабіринтах математики!»

{gallery}1003{/gallery}

Останнє редагування: Четвер, 29 листопада 2018 12:55