Вітання з нагоди 70-ої річниці Дня перемоги!

Шановні ветерани! Шановні колеги!

Викладачі та студенти ННІ фізики, математики та КІС вислювлюють щирі вітання з нагоди 70-річчя відзначення Дня Перемоги! Сподіваємося, щоб в дні нинішніх нелегких випробувань подвиг людей, які мужньо та непохитно відстоювали власну свободу, мир та злагоду для всього людства, послужить вірним орієнтиром для всіх нас.

Колектив ННІ фізики, математики та КІС надзвичано гордий з того, що в дні відзначення 70-ї річниці з Дня Перемоги, має можливість не лише згадати викладачів нашого інституту, які пройшли фронтовими стежками виборюючи мир для рідних домівок, але й звернутися з словами подяки та добрими побажаннями до шановного ЛУЦИКА ІВАНА СТЕПАНОВИЧА, чия викладацька діяльність була нерозривно пов'язана з фізматом протягом багатьох років. Ми щиро вітаємо Івана Степановича з Днем Перемоги, висловлюємо нашу глибоку шану й бажаємо міцного здоров'я, доброго гумору та мирного неба над головою.

Останнє редагування: Четвер, 07 травня 2015 16:19