Програма міжкафедрального семінару "Новини наукових досліджень викладачів інституту"

Шановні викладачі та студенти!

20 травня, в рамках проедення Всеукраїнського фестивалю науки,  відбудеться засідання міжкафедрального наукового семінару "Новини наукових досліджень викладачів інституту". Захід розпочнеться о 15.00 (ауд. 279). До плану семінару включено наступні доповіді:

1. Атамась І.В. Якісний аналіз множини досяжності лінійних імпульсних керованих систем.

2. Буряченко К.В. Вимірність ядра задачі Діріхле в крузі для еліптичних рівнянь четвертого порядку.

3. Дідук В.А. Енергоощадні інтелектуальні інформаційно-управляючі системи для побутових та промислових потреб.

4. Pasichnyy Mykola, Initial stages of reactive diffusion - models versus experiment.

5. Хайдуров В.В. Методи розв’язку обернених задач теплопровідності.

Запрошуються всі бажаючі!

Останнє редагування: Понеділок, 18 травня 2015 19:55