Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

Міністерством освіти і науки України оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році.

Конкурс проводиться щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 за № 389/20702.

Перелік галузей наук (спеціальностей), базових вищих навчальних закладів з проведення Конкурсу та голів галузевих конкурсних комісій, затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році».

Конкурс проводиться у два тури: перший тур - у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації - з жовтня по грудень 2015 року, а другий тур - у вищих навчальних закладах, визначених як базові, у січні-березні 2016 року.

У навчально-наукових інститутах та на факультетах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького галузеві комісії проведуть перший тур Конкурсу до 25.12.2015 р., здійснивши якісний відбір кращих наукових робіт студентів.

З умовами конкурсу можна ознайомитись, звернувшись до заступників директорів та деканів з наукової роботи, або на сайті: http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/48152/

Останнє редагування: Середа, 21 жовтня 2015 21:23