Відкрито нову спеціальність «105 Прикладна фізика та наноматеріали»

Шановні абітурієнти!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького
відкрито нову спеціальність

«105 Прикладна фізика та наноматеріали»

Ліцензійний обсяг 40 осіб.

Кваліфікації випускника за дипломом:

• Бакалавр з прикладної фізики та наноматеріалів
  • Технічний фахівець в галузі фізичних наук та техніки
  • Технік-програміст
  • Технік з автоматизації виробничих процесів

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО:

• українська мова та література (обов’язковий);
  • математика (обов’язковий);
  • фізика або іноземна мова (на вибір).

Випускники спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» є фахівцями широкого профілю і здатні працювати на посадах, які потребують практичної підготовки з фізики, математики, комп'ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та обслуговування комп’ютерних систем і комп’ютеризованих систем автоматичного управління процесами і пристроями.

Компетенції і працевлаштування

Випускники спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» можуть обіймати посади інженерів, розробників, програмістів, керівників проектів, наукових співробітників, працювати за напрямами: експлуатація та обслуговування автоматизованих виробничих комплексів, складних комп’ютеризованих науково-дослідних комплексів; розробка програмного та апаратного забезпечення; дослідження і розробка технологій матеріалів, компонентів електронної промисловості та інше. Працювати програмістами в різних установах, у тому числі у банківській сфері, податкових інспекціях; фахівцями з розробки та впровадження нових технологічних процесів на виробництві; науково-технічними експертами на підприємствах; викладачами у навчальних закладах різного рівня акредитації. Матимуть змогу продовжити навчання в магістратурі і Аспірантурі в Україні та за кордоном.

Вартість навчання

У 2017 році запрошуємо Вас на контрактну форму навчання для здобуття освітнього ступеня Бакалавр. Відповідно до умов прийому 2017 року абітурієнт має можливість подати 9 електронних заяв на навчання за держзамовленням. Кількість заяв на контрактну форму навчання не обмежується, але електронну заяву необхідно подати до 26 липня 2017 р.

Вартість навчання для вступників 2017 року складає 5 000 грн на семестр.

КАФЕДРА ФІЗИКИ
Навчально-науковий інститут фізики, математики та комп'ютерно-інформаційних систем

Останнє редагування: Вівторок, 15 серпня 2017 09:31