Ліцензовано нову спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика)

Шановні абітурієнти!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького
ліцензовано нову спеціальність ОС "Бакалавр"

014 Середня освіта (Інформатика)

Ліцензійний обсяг 40 осіб.

Кваліфікації випускника за дипломом:

• Бакалавр освіти (з предметної спеціалізації "Інформатика")
  • Учитель інформатики

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО:

• українська мова та література (обов’язковий);
  • математика (обов’язковий);
  • фізика або іноземна мова (на вибір).

Підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика) спрямована на формування у них фахових компетентностей щодо програмування; проектування, створення та підтримки найрізноманітніших інформаційних систем; використання сучасних інформаційних технологій, новітніх методик у проектуванні та провадженні освітньої діяльності.

Основні дисципліни:
Операційні системи, Системне і мережне адміністрування,  Програмування (С, Java, Python, PHP, NodeJS), Проектування інформаційних систем, Командний проект, Методика навчання інформатики в початковій та старшій школі.

Нова спеціальність для тих, хто любить інформатику, мріє стати професіоналом в ІТ-галузі і хоче навчати цьому ремеслу інших!!!

КАФЕДРА АКІТ

Навчально-науковий інститут інформаційних та освітніх технологій

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останнє редагування: Четвер, 26 жовтня 2017 14:37