Захисти магістерських робіт

26 грудня 2017 року відбувся захист магістерських робіт студентів математичного відділення ННІ ІОТ. Успішно захистили свої роботи 15 магістрантів, з них 10 – денної форми і 5 – заочної форми навчання. Серед студентів спеціальності 014 Середня освіта (Математика) комісія визнала найкращими роботи Костинської Катерини на тему «Геометричні місця точок, які пов'язані з конічними перерізами» та Діденко Анастасії «Інверсія кривих другого порядку» (керівник: Коломієць О. М.). Найкращою серед випускних робіт студентів спеціальності 111 Математика було відзначено працю Гордійчук Аксінії на тему «Скінченні автомати з обмеженнями» (керівник: Лещенко Ю. Ю.). Добре захищалися й студенти-заочники, серед яких варто відмітити Крижан Альону (керівник: Сердюк З. О.), Максименко Тетяну (керівник: Акуленко І. А.) і Танцюру Володимира (керівник: Лещенко Ю. Ю.).

Бажаємо всім випускникам успіхів та подальших наукових звершень!

БІЛЬШЕ ФОТО

Останнє редагування: Вівторок, 02 січня 2018 20:28