Запрошуємо взяти участь у мистецькому фестивалі

Запрошуємо обдарованих студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяти участь у  І турі мистецького фестивалю  «Студентська весна». Прослуховування учасників проходитиме в актовій залі НК № 3 ЧНУ ім. Б. Хмельницького о 15:00.

Для участі в фестивалі потрібно попередньо зареєструватися за телефоном 067-141-38-09 (заступник начальника відділу з мистецьких питань Лідія Іванівна Зайнсківська) або за адресою бульвар Шевченка, 81, НК № 1, каб. 229.

Прослуховування студентів відбуватимуться відповідно до графіку:

28 березня — ННІ української філології та соціальних комунікацій, ф-т обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем, ННІ природничих наук

29 березня — ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, психологічний ф-т, ННІ інформаційних та освітніх технологій

2 квітня — ННІ іноземних мов, ННЦ «Інститут міжнародної освіти», ННІ історії та філософії

3 квітня — ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, ННІ економіки і права

cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького