ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

25 квітня 2018 року на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося підсумкове засідання Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 65 студентських наукових робіт, які надійшли з 35 вищих навчальних закладів України. На підсумковій науково-практичній конференції, яка відбулася у Львівському університеті, молоді знавці математики виголосили 24 наукові доповіді.Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького був представлений роботою «Метод апріорних оцінок в теорії диференціальних нерівностей» студента 4 курсу спеціальності «Математика» Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Тимошенка Богдана (науковий керівник – Слинько Віталій Іванович).

На підставі рецензій та оцінки доповідей учасників члени галузевої конкурсної комісії визначили переможців конкурсу. За результатами змагань Тимошенко Богдан отримав диплом третього ступеня.

На фото - Секретар галузевої конкурсної комісії Ігор Кузь вітає Тимошенка Богдана.

Детальніше: http://www.lnu.edu.ua/pidsumky-vseukrajinskoho-konkursu-naukovyh-robit-z-haluzi-znan-matematyka-ta-statystyka-prykladna-matematyka-mehanika/

Останнє редагування: Неділя, 06 травня 2018 17:31