Новини інституту

Луценко Галина

Заочні математичні студії

Шановні вчителі та учні Черкаської області!

 У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького продовжують роботу Заочні математичні студії «Я І МОЯ МАТЕМАТИКА» (далі – Студії) для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл, ліцеїв і гімназій. У 2017-2018 н. р. до участі у Студіях запрошуються учні 5-11 класів, які бажають удосконалювати свої знання зі шкільного курсу математики.Участь у Студіях безкоштовна. Учні можуть брати участь у роботі Студій як індивідуальні учасники або як учасники групи „Дует” під керівництвом свого вчителя математики.

Учасникам Студій надсилатимуться матеріали для самопідготовки та контрольні завдання різних рівнів складності (у друкованому чи електронному вигляді – за вибором учасника). Перевірку робіт учасників Студій здійс­нюва­тимуть викладачі кафедри математики та методики навчання математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Для зарахування до певної Студії необхідно, щоб учень (індивідуальний учасник) або вчитель (керівник групи „Дует”) до 01 жовтня 2017 року надіслав до університету за вказаною адресою заяву (зразки заяв у ФАЙЛІ).

За довідками можна звертатися:

 е-mail:           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 телефони:     36-03-21, 0978282290 (Сільченко Альона Михайлівна), 37-13-25, 0976228142 (Бринько Олена Іванівна)

 

Детальніше ...

Проблеми математичної освіти - 2017

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-методичній конференції «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2017), яка відбудеться 26–28 жовтня 2017 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Тематичні напрями роботи конференції:

  • Перспективи реформування математичної освіти в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах
  • Проблеми модернізації математичної освіти у вищих навчальних закладах
  • Удосконалення математичної та методичної підготовки майбутнього вчителя математики, фізики та інформатики
  • Розробка та застосування ІКТ у навчанні дисциплін природничо-математичного циклу
  • Зарубіжний досвід навчання природничо-математичних дисциплін у школі, ПТНЗ та ВНЗ

Програмою конференції передбачено: пленарне засідання, робота секцій за напрямами, круглий стіл, культурна програма.

Детальна інформація про конференцію - в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПОВІДОМЛЕННІ.

Детальніше ...

Збільшено обсяги державного замовлення бакалаврів на природничі й технічні спеціальності!

Шановні абітурієнти!

Звертаємо Вашу увагу на останні новини, щодо затвердження Кабміном обсягів державного замовлення в 2017 році - http://vnz.org.ua/novyny/vstup/10210-kabmin-zatverdyv-obsjag-derzhavnogo-zamovlennja-na-2017-rik.

 

Детальніше ...

Відбулося засідання семінару "Наукова та методична спадщина професорів Г.О. Бугаєнка та М.Є. Фонкича"

19 травня 2017 року в Навчально-науковому інституті фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем відбувся Науково-методичний семінар "Наукова та методична спадщина професорів Г.О. Бугаєнка та М.Є. Фонкича", який було приурочено до Днів науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Детальніше ...