Харченко Олег Вячеславович

• Кафедра: автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій
  • Посада: старший викладач
  • Телефон: 37-12-20
  • Адреса: бульв. Шевченка, 79, к. 280
  • Галузь наукової роботи: науково-інформаційні технології
  • Наукові інтереси: розробка і впровадження комп’ютерно-орієнтованих систем навчання, автоматизація збору та обробки даних наукових досліджень на прикладі систем рентгеноструктурного аналізу.
  • Наукова біографія: співробітник Черкаського національного університету з 1986 року.

1. О.В. Харченко, В.Г. Гриценко Інтенсифікація навчального процесу на основі нових інформаційних технологій.

2. Харченко О.В. Використання інформаційно-комунікаційних технологій при дослідженні еволюції пористості у полідисперсних порошкових тілах // Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференція Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку, 17-21 березня 2014 року. – С. 150-152