Бабенко Сергій Віталійович

• Кафедра:  алгебри та математичного аналізу
  • Науковий ступінь:  кандидат фізико-математичних наук
  • Посада:  старший викладач
  • Телефон:  (0472) 37-80-22
  • Адреса:  бульв. Шевченка, 79, к. 278
  • Галузь наукової роботи:  теорія стійкості диференціальних рівнянь, теорія динамічних рівнянь на часовій шкалі, теорія чисел.
  • Наукові інтереси:  дослідження стійкості розв’язків динамічних рівнянь на часовій шкалі, дослідження множин фігурних чисел, робота з обдарованою молоддю.
  • Наукова біографія:  2008-2011 – аспірантура Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, з 2011 – кандидат фізико-математичних наук.
  • Дисципліни:  Математичний аналіз: функції однієї змінної Математичний аналіз: функції багатьох змінних Варіаційне числення Теорія керування Теорія систем і системний аналіз Основи нелінійного аналізу

1. Sergei V. Babenko and Vitalii I. Slyn’ko. On the connected stability of the large-scale systems of dynamical equations on the time scale in critical cases // Journal of Mathematical Sciences. – 2012. - №1, vol. 182. – P. 1-21.

2. С.В. Бабенко, А.А. Мартынюк. Устойчивость регулируемых систем с двумя исполнительными органами на временной шкале // Нелинейные колебания. – 2013. – Т. 16, №1. – С. 6-13.

3. S.V. Babenko and A.A. Martynyuk. Nonlinear dynamic inequalities and stability of quasilinear systems on time scales // Nonlinear Dynamics and Systems Theory. – 2013. – №1, vol. 13. – P. 13-23.

4. S.V. Babenko and A.A. Martynyuk. Stability of Dynamic Graph on Time Scales // Nonlinear Dynamics and Systems Theory. – 2014. – №1, vol. 14. – P. 30-43.

5. S.V. Babenko and A.A. Martynyuk. Stability of Controlled Systems with Two Controls on the Time Scale // Journal of Mathematical Sciences. – 2014. – 197(1). DOI: 10.1007/s10958-014-1697-2.

Інші статті в цій категорії: « Лещенко Юрій Юрійович