Богатирьов Олег Іванович

• Кафедра: фізики
  • Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук
  • Учене звання: доцент
  • Посада: доцент
  • Телефон: 37-12-20
  • Адреса: бульв. Шевченка, 79, к.270
  • Галузь наукової роботи: фізика
  • Наукові інтереси: методика викладання фізики у вищій школі
  • Наукова біографія: 1959 р. – закінчив фізико-математичний факультет Черкаського державного педагогічного інституту імені 300-річчя воз’єднання України з Росією , 1964-1967 рр. – навчався в аспірантурі Черкаського державного педагогічного інституту імені 300-річчя воз’єднання України з Росією за спеціальністю «Оптика». 1983 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему: Сравнительное исследование фото_ и рентгенролюминисценции фотографичесих эмульсий и монокристаллов галогенидов серебра. 1986 р. – доцент кафедри фізики. 2001 р. – присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України».
  • Дисциплніи: Оптика, фізика атома, фізика ядра та елементарних частинок.
  • Публікації: Богатирьов О.І. Вступ до наукової фотографії. Навчальний посібник для студентів фізичних та хімічних спеціальностей. – Черкаси: Вид. віж. ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2006. – 106 с. Богатирьов О.І., Кулик Л.О., Ткаченко А.В., Христенко Т.М. Таблиці основних фізичних величин. Посібник-довідник для студентів та викладачів фізичних та загальноінженерних спеціальностей. –Черкаси: Вид. від. ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2007. – 292 с. Богатирьов О.І. Тестовий експрес-контроль з оптики: Методичний посібник для викладачів фізичних спеціальностей вищих навчальних закладів /О.І. Богатирьов. – Черкаси: ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2013. -284с. Богатирьов О.І. Тестовий експрес-контроль із фізики атома : Методичний посібник для викладачів фізичних спеціальностей вищих навчальних закладів. /О.І. Богатирьов. – Черкаси: ЧНУшмені Богдана Хмельницького, 2014. – 164 с.