Лила Дмитро Макарович

• Кафедра:  математики та методики навчання математики
  • Науковий ступінь:  кандидат фізико-математичних наук
  • Учене звання:  доцент
  • Посада:  доцент
  • Телефон:  36-03-21
  • Адреса:  бульв. Шевченка, 79 ауд. 266
  • Галузь наукової роботи:  теоретична механіка, механіка деформівного твердого тіла
  • Наукові інтереси:  стійкість руху, стійкість деформівних тіл
  • Наукова біографія:

1991–1996 – ЧДУ ім. Б.Хмельницького; фізика і математика (диплом з відзнакою)

1999–2007 – асистент, старший викладач кафедри математичного аналізу ЧНУ ім. Б.Хмельницького

2007–2009 – аспірантура Інституту механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України; теоретична механіка (дисертація «Достатні умови стійкості великомасштабних нестаціонарних механічних систем»; керівник акад. А.А.Мартинюк)

2010–2012 – доцент кафедри математики та МНМ ЧНУ ім. Б.Хмельницького

2012–2015 – докторантура Інституту механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України; механіка деформівного твердого тіла (консультант акад. А.А.Мартинюк)

з 2015 – доцент кафедри математики та МНМ ЧНУ ім. Б.Хмельницького