Гришко Людмила Веніамінівна

• Кафедра:  прикладної математики та інформатики
  • Науковий ступінь:  кандидат педагогічних наук
  • Учене звання:  доцент
  • Посада:  доцент
  • Телефон:  (0472) 36-13-55
  • Наукові інтереси:  методика викладання інформатики, розробка веб-застосувань
  • Дисципліни:

Напрям підготовки «Прикладна математика»

- «бакалавр»

• Програмування (1, 2 курс)

• Програмування та підтримка веб-застосувань (3 курс)

• Комп’ютерні мережі (2, 3 курс)

- «магістр»

• Методика навчання математики та інформатики у ВНЗ

Напрям підготовки «Математика»

- «спеціаліст»

• Шкільний курс інформатики і методики його навчання

1. Гришко Л.В. Удосконалення системи завдань з основ програмування як засіб підвищення практичної значущості результатів навчання майбутніх інженерів-програмістів // Вісник Черкаського університету. Серія Педагогічні науки. – Випуск. – Черкаси, 2007. – С. 40–45.

2. Гришко Л.В. Початки програмування. Навчально-методичний посібник Черкаси: Видавничий відділ ЧНУ, 2004. – 70 с.

3. Порівняльний підхід до навчання основам програмування студентів технічних спеціальностей ВНЗ. Теорія та методика навчання математики, фізики, інформатики. Збірник наукових праць. Випуск 3. В 3-х томах. – Кривий Ріг. Видавничий відділ НМстАУ. 2003. – Т.3. с. 101-106.