Безпальчук Володимир Миколайович

• Кафедра: прикладної математики та інформатики
  • Посада: старший лаборант
  • Телефон: (0472) 36-13-55
  • Наукові інтереси: комп’ютерне моделювання фізичних процесів
  • Дисциплніи:

Напрям підготовки «Прикладна математика»

- «бакалавр»

• Паралельні та розподілені обчислення (3, 4 курс)

• Участь у конференціях:

1. Перша Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні технології та моделювання в економіці” 19-21 травня 2009 року м. Черкаси

2. Друга міжнародна науково-технічної конференція «Інформаційні і моделюючі технології» (ІМТ – 2009), м. Черкаси, 21-24 травня 2009 р.

3. Щорічна науково-технічна конференція молодих вчених та спеціалістів (Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, м. Київ), 12-13 січня 2011 р.

В.М.Безпальчук, С.С.Королюк, О.О.Богатирьов. Моделювання процесу дифузії сферичних включень у твердому тілі з використанням технологій паралельного програмування// Вісник Черкаського університету. Серія «Прикладна математика. Інформатика» – 2010. – Т. 172. – С.5-19.