Карта спеціальності

014 Середня освіта (Математика)

• Освітній ступінь:  Бакалавр
  • Код і найменування спеціальності:  014 Середня освіта (Математика)
  • Спеціалізація:  Математика; Математика, інформатика; Математика, економіка
  • Шифр і галузь знань:  01 Освіті/педагогічні науки
  • Кваліфікація:

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 1: 014 Середня освіта (Математика)

Кваліфікація: Бакалавр освіти. Вчитель математики

Працевлаштування: у загальноосвітніх навчальних закладах, навчальних закладах системи професійно-технічної освіти. Випускник зможе здійснювати навчання математики в закладах загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 2: 014 Середня освіта (Математика, інформатика)

Кваліфікація: Бакалавр освіти. Вчитель математики та інформатики

Працевлаштування: у загальноосвітніх навчальних закладах, навчальних закладах системи професійно-технічної освіти. Випускник зможе здійснювати навчання математики та інформатики в закладах загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 3: 014 Середня освіта (Математика, економіка)

Кваліфікація: Бакалавр освіти. Вчитель математики та економіки

Працевлаштування: у загальноосвітніх навчальних закладах, навчальних закладах системи професійно-технічної освіти. Випускник зможе здійснювати навчання математики та економіки в закладах загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах.

Тематика навчання: алгебра, геометрія, математичний аналіз, стохастика, математичне моделювання, програмування, методика навчання математики, інформатики, економіки у школі, сучасні педагогічні технології, психологія, основи наукової комунікації іноземною мовою.

• Форма навчання:  денна
  • Тривалість навчання:  4 роки
  • Ліцензійний обсяг:

денна форма навчання - осіб; заочна форма навчання - осіб

• Вартість навчання:

у 2017 році ОС Бакалавр: денна - 40

• Кількість кредитів:  240 кредитів ECTS (1 кредит ЕСТS – 30 годин)
  • Вимоги до рівня освіти вступників:  для ОС Бакалавр - повна середня освіта (на базі ЗНО)
  • Конкурсні предмети ЗНО та вагові коефіцієнти:

українська мова і література – 0,2 (мінімальний бал – 100); математика – 0,45 (мінімальний бал – 100); фізика або іноземна мова – 0,2 (мінімальний бал – 100); атестат – 0,1; підготовчі курси університету – 0,05

• Загальний профіль програми:  бакалаври протягом першого та другого року навчання вивчають навчальні дисципліни загальної підготовки, 3-й та 4-й курси включають професійні дисципліни
  • Практика/Стажування:  Виробнича фахова практика (бакалавр)