IT Career Day 2021 - Open Air

Вп'яте у Черкасах найуспішніші ІТ компанії міста збираються разом на IT CAREER DAY - День кар'єри в ІТ, щоб допомогти талановитій молоді міста знайти свій шлях в ІТ галузі.

Минулий рік приніс із собою багато викликів. Але разом з тим ми стали сильніші. Тому зберегли традиційний формат заходу і цього разу івент відбудеться в рамках OPEN AIR у затишній локації в центрі Черкас із прекрасним видом на берег Дніпра.
Черкаси не полишають рейтингу ТОП-10ки міст за кількістю ІТ спеціалістів. А тому можливості побудувати успішну кар'єру саме у нашому місті дуже великі. Головна мета заходу - показати перспективи розвитку, мотивувати та надихнути зробити перші кроки.
Кого ми запрошуємо? - Студентів ІТ спецальностей - Студентів не ІТ спеціальностей, які цікавляться розвитком у даній галузі або хочуть дізнатися про ці можливості - Людей, які хочуть перекваліфікуватися у ІТ - Школярів, які обирають майбутню професію - Батьків школярів, які хочуть допомогти обрати професію своїй дитині - Викладачів ВУЗів та шкільних вчителів, які хочуть білше дізнатися про ринок ІТ у Черкасах.
Що на вас чекає? - Найуспішніші ІТ компанії міста - Мотиваційна сесія від експертів ринку - Корисні знайомства, безкоштовні консультації від спеціалістів - Інформація про актуальні вакансії - Запрошення на курси та стажування - Можливість поставити питання, які вас цікавлять - Нетворкінг сесія в атмосфері невимушеного спілкування
Організатор: Cherkasy ІТ Cluster
Технічний партнер: IQtech Event Service / Технічна підтримка заходів.
Захід відбудеться у звичному форматі міні-конференції.
На усіх учасників чекають: Speaker- і Expo-зони.
Локація: парк ім.Богдана Хмельницього (сквер біля ресторану "Чайка")
Початок о 15:00
ВХІД ВІЛЬНИЙ І БЕЗКОШТОВНИЙ!
Але прохання зареєструватися https://forms.gle/vWWbXC5S5nvUJRzT8
Чекаємо на зустріч! 
 
 

 

 

Last modified onTuesday, 25 May 2021 08:26