РОДЗИНКА 2019!

Шановні студенти, аспіранти, викладачі! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі  XХІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених „Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях…
Read more...

Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференція „Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку” - 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Організатори конференції запрошують до участі вчених, викладачів навчальних закладів, докторантів, аспірантів, магістрантів, бакалаврів, а також фахівців автоматизації та…
Read more...

Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта

Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Україні пропонує

 1. Для студентів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Документи приймають до 16 травня щороку.

Координатор програми — Інна Бариш This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Асистент програми —  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

2. Для молодих викладачів та дослідників

Fulbright Faculty Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Термін подання документів - 1 листопада щороку

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

3. Для кандидитів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів

Fulbright Scholar Program

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2016 року).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни

Кандидати, які активно займаються дослідницькою роботою у таких галузях, як політологія, державне управління, зокрема розбудова демократії та громадянського суспільства, мають можливість вибирати Інститут Кеннана у Вашингтоні як місце проведення досліджень. Стажування триває 6 місяців і розпочинається з 1 вересня або 1 березня.

Документи приймають до 15 жовтня щороку

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

Fulbright Scholar-in-Residence Program

Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування  спільних наукових проектів й академічних обмінів.  Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки американського вишу.

Повна інформація про програму знаходиться на сайті: http://www.cies.org/program/fulbright-scholar-residence-program

Координатор програми — Наталія Залуцька  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Read more...

Навчання за кордоном

Шановні студенти!

 

Цікава інформація про гранти та стипендії доступна на сайті

 www.science-community.org

 

Освітні програми ЄС для університетів та студентів

Детальна інформація:www.tempus.org.ua

 

Еразмус Мундус

Еразмус Мундус – освітня програма ЄС, націлена на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців  європейських університетів та вищих навчальних закладів третіх країнах на усіх континентах.

Програма названа на честь Еразма Роттердамського, філософа, науковця, який багато мандрував Європою, працював у різних  університетах і майже 500 років тому зрозумів переваги  мобільності та міжнародного співробітництва в освіті і навчанні. 

 

Програма імені Жана Моне

Програма імені Жана Моне – ініціатива Європейської Комісії, започаткована у 1990 році з метою пропагування  європейської ідеї (ідеї Об’єднаної Європи) та поширення європейських студій  в Європі та на інших континентах.
Програма імені Жана Моне адресована, у першу чергу, університетам, але також асоціаціям та об’єднанням науковців і викладачів, що спеціалізуються на проблемах європейської інтеграції, іншим державним або приватним установам, що надають освітні та тренінгові послуги у сфері європейської інтеграції на місцевому та регіональному рівнях.
До участі запрошуються як представники держав-членів ЄС, так і представники країн-партнерів; умови участі для перших і других однакові. Сьогодні серед учасників програми – 61 країна з п’яти континентів світу; квот чи обмежень на участь певних груп країн не передбачено.

 

Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта

Read more...

Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференція „Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку” - 2018

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Організатори конференції запрошують до участі вчених, викладачів навчальних закладів, докторантів, аспірантів, магістрантів, бакалаврыв, а також фахівців автоматизації та…
Read more...

Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференція „Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку” - 2017

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Організатори конференції запрошують до участі вчених, викладачів навчальних закладів, докторантів, аспірантів, магістрантів, а також фахівців автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих…
Read more...
Subscribe to this RSS feed