Виїзне засідання Вченої Ради інституту

30 вересня відбулося виїзне засідання розширеного складу Вченої Ради Навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем присвячене Дню працівників освіти.

Викладачі та лаборанти фізмату взяли участь у поїздці до Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав", де познайомилися з вражаючими фондами та експозиціями заповідника та відвідали тематичні музеї, розташовані на його території. Особливий інтерес викликав унікальний музей космонавтики, в якому знаходиться експонуються макети першого штучного супутника Землі, автоматичного апарата "Луноход-1", орбітального відсіку космічного корабля "Союз", скафандри різних типів тощо. У приміщенні музею розміщено також діючий маятник Фуко.

Виїзне засідання Вченої Ради було організоване за сприяння профспілкової організації працівників освіти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B-dh9AU2MWK0WVdBXzE5bnphVFU

Останнє редагування: Середа, 05 жовтня 2016 11:22