Поселення в гуртожиток

Шановні студенти! Поселення іногородніх студентів відбувається відповідно до Положення про студентські гуртожитки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, затвердженого наказом ректора від 21.12.2016 № 279, 28–31 серпня 2017 року.

Для поселення в гуртожиток вам необхідно надати:

1) паспорт з відміткою про зняття з реєстрації з попереднього місця проживання з листом вибуття (студенти 1-го курсу зобов’язані зареєструватися в гуртожитку до 15 вересня 2017 р.);

2) посвідчення про приписку до призивної дільниці з відміткою про зняття з військового обліку (для студентів чоловічої статі)*;

3) квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за семестр (навчальний корпус № 1, бухгалтерія, кабінет № 104)**;

4) медичну довідку здоровпункту університету (навчальний корпус № 1, перший поверх). Для її отримання потрібно мати результати флюорографії (дійсні протягом року), довідку від дерматолога (дійсна протягом 3-х днів).

5) одне фото (3х4) для оформлення перепустки.

**Реквізити для оплати за гуртожиток:

Одержувач:

ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

КОД ЄДРПОУ: 02125622

р/р 31258258201494

Банк отримувача:

ДКСУ у м. Києві

МФО: 820172

Призначення платежу: за проживання в гуртожитку від П.І.Б. студента, курс, назва ННІ, факультету.

*Після заселення в двотижневий термін необхідно стати на облік у військкоматі (для хлопців) та здати документи на реєстрацію паспортисту університету (гуртожиток № 4, І поверх).

cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького