Матеріали Міждисциплінарного методичного семінару "Нова школа: фізика та математика" від 10 січня 2017 року

Шановні колеги!

Пропонуємо Вашій увазі добірку матеріалів Міждисциплінарного методичного семінару "Нова школа: фізика та математика", який відбувся вдруге 10 січня 2017 року на базі ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем. Сподіваємося, що представлені матеріали будуть корисними для Вашої подальшої діяльності.

Матеріали доповідей:

Screenshot 11. Вітальне слово. Вступна кампанія до ВНЗ України 2017 року – перспективи та виклики. Директор інституту ФМ КІС Ляшенко Ю.О.

Screenshot 22. Державний проект "Нова школа". Доцент Богатирьова І.М.

Screenshot 53. Перспективи розвитку інформатичної освіти в Україні. Д.пед.н., проф., член-кореспондент НАПН України Морзе Н.В.

Screenshot 64. Про проект «Формування та перевірка предметних компетентностей». Директор Українського освітянського видавничого центру "Оріон" Костенко О.В.

Screenshot 75. Формування предметної компетентності учнів на уроках фізики. Заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України, к. пед. н., ст. н. с. Засєкіна Т. М.

Screenshot 36. Огляд підручників з алгебри

Screenshot 4та геометрії. Д.пед.н., проф. Н.А. Тарасенкова

Screenshot 87. Майстер-клас з інформатики. К.п.н., доцент Гриценко В.Г.

Тека матеріалів з майстер-класу

Останнє редагування: Середа, 01 лютого 2017 11:52