Погляд в минуле - до 100-річчя О.В. Тканка

У грудні 2016 року виповнюється 100 років від народження професора Тканка Олександра Васильовича (1916-2006), який протягом 1953-1979 рр. був ректором Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (тоді Черкаського педагогічного інституту).

О.В. Тканко – людина непересічної та героїчної долі. У роки другої світової війни, професор О.В. Тканко був активним учасником партизанської боротьби в Україні удостоєним звання Героя Радянського Союзу (1944).

9 грудня 2016 року, у рамках заходів присвячених 100-річчю з дня народження професора О.В. Тканка, відбулася зустріч студентів Навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем з ветеранами університету, почесними деканами ННІ фізики, математики та КІС доцентом Богатирьовим Олегом Івановичем та доцентом Кляцькою Людмилою Макарівною.

Олег Іванович та Людмила Макарівна поділилися зі студентами та викладачами своїми спогадами про Олександра Васильовича Тканка, про непрості роки становлення нашого університету. Зустріч пройшла цікаво і невимушено.

Останнє редагування: Вівторок, 13 грудня 2016 15:47