Психологічний лекторій про ментальне здоров'я

16 вересня 2024 року Юлія Олександрівна Сіденко провела лекцію про ментальне здоров’я для студентів ННІ інформаційних та освітніх технологій.

Директорка ННЦ ментального здоров’я Юлія Сіденко окреслила можливості отримання психологічної допомоги для студентів університету та поділилася переліком літератури що допоможе пізнавати внутрішній світ людини.
Також, було представлено діяльність Центру ментального здоров’я Черкаського національного університету, що передбачає такі основні напрями: збереження психічного здоров’я та його гармонійного розвитку й самоактуалізації; просвітницька робота з розширення знань учасників освітнього процесу, жителів м. Черкаси у сфері турботи про психічне здоров’я; психологічна адаптація студентів і співробітників університету.
Лекція була цікавою, змістовною та необхідною під час воєнного стану в Україні для нашої університетської родини.
Дякуємо за Вашу роботу в цьому напрямку!

Останнє редагування: Середа, 18 вересня 2024 18:55
Інші статті в цій категорії: « Суботні мистецькі вечори ЧНУ