Вітаємо переможців "GENIUS Olympiad Ukraine"

2 квітня у Музеї науки відбувся фінал змагання з робототехніки в межах «Олімпіади геніїв України», під час якого було офіційно оприлюднено імена переможців.

Цьогоріч ними стали вихованці студента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталія Кадухи, а саме: учні 10 класу ФІМЛІ Роман Окіпняк та Артем Зеленько. Попереду на переможців чекає поїздка до США та представлення України на змаганні вже світового рівня.

Зазначимо, що Віталій Кадуха навчається на 3 курсі спеціальності «Середня освіта (інформатика)» в ННІ інформаційних та освітніх технологій та працює вчителем в Черкаському фізико-математичному ліцеї, також є керівником переможного проекту "Core Urkaine".
Тішимося здобутками талановитих учасників та бажаємо подальших успішних реалізацій креативних ідей.

Детальніше на сайті?

Останнє редагування: П'ятниця, 05 квітня 2024 17:07