Викладачі ННІ ІОТ відвідали Черкаську гімназію №31

14 березня відбулася зустріч викладачів та студентів ННІ інформаційних та освітніх технологій з учнями Черкаської гімназії №31. Зустріч розпочалася з демонстрації цікавих фізичних дослідів, яку організували студенти-фізики під керівництвом доц. Є.В. Татарчука.  У фойє гімназії було розгорнуто справжню мобільну лабораторію, яка зібрала школярів різних класів. Студенти-фізики та лаборанти кафедри фізики дали можливість учням поспостерігати за "незвичайними" явищами та спробувати пояснити їх. Продовженням зустрічі стала демонстрація автоматизованої установки для дослідження газових законів, яку провів студент групи 3-В А. Смагін. Розробниками цієї установки є студенти спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології нашого інституту. Він також показав школярам як можна використовувати мобільні гаджети в інженерній практиці. Учнів надзвичайно зацікавив мобільний додаток за допомогою якого можна дистанційно керувати різноманітними пристроями. Учні мали змогу самостійно попрацювати з цим додатком, керуючи роботою світлодіодної панелі з власних мобільних телефонів.

Викладачі ННІ ІОТ доц. О.В. Піскун, проф. І.А. Акуленко, доц. Є.В. Татарчук та студентка Т. Щеголь розповіли майбутнім абітурієнтам про спеціальності, за якими здійснюється підготовка студентів у нашому інституті. Вони також звернули увагу на особливості цьогорічної вступної кампанії, і розповіли про дистанційні курси для підготовки до складання ЗНО з математики та фізики та про пробні тестування у форматі ЗНО, що проводяться на базі нашого університету. Зустріч продовжилася демонстацією технічних та фізичних цікавинок для учнів гімназії. Школярі спостерігали та отримали можливість самостійно покерувати пересуванням різних роботизованих пристроїв.  Також В. Манжара показав різні мікроконтролерні пристрої, розроблені студентами спеціальності АКІТ, що зацікавило навіть молодших школярів. Зустріч виявилася надзвичайно змістовною та корисною і в такому форматі може бути реалізована для інших навчальних закладів.

Останнє редагування: Понеділок, 02 квітня 2018 08:44