Карта спеціальності

014 Середня освіта (Інформатика)

• Освітній ступінь:  Бакалавр
  • Код і найменування спеціальності:  014 Середня освіта (Інформатика)
  • Освітня програма:

• Шифр і галузь знань:  01 Освіта/Педагогіка
  • Кваліфікація:

Бакалавр освіти (з предметної спеціалізації «Інформатика»). Учитель інформатики. Фахівець з інформаційних технологій

• Форма навчання:  денна
  • Тривалість навчання:  4 роки, 3 роки за скороченим терміном навчання, 2 роки за скороченим терміном навчання
  • Ліцензійний обсяг:

денна форма навчання - 40 осіб

• Державне замовлення:

у 2018 році:

- 7 місць денної форми навчання;

- 5 місць денної форми навчання (за скороченим терміном навчання на 2 роки)

• Вартість навчання:

- денна форма навчання - 13000 грн./рік

• Кількість кредитів:  240 кредитів ECTS (1 кредит ЕСТS – 30 годин), 180 кредитів ECTS за скороченим терміном навчання на 3 роки (1 кредит ЕСТS – 30 годин), 120 кредитів ECTS за скороченим терміном навчання на 2 роки (1 кредит ЕСТS – 30 годин)
  • Вимоги до рівня освіти вступників:  повна середня освіта (на базі ЗНО), споріднена спеціальність коледжу (за скороченим терміном навчання на 2 роки), здобутий ОС Молодший бакалавр, Бакалавр, Магістр, ОКР Спеціаліст, Молодший спеціаліст, навчання на ОС Бакалавр за іншою спеціальністю (за скороченим терміном навчання на 3 роки)
  • Конкурсні предмети ЗНО та вагові коефіцієнти:

українська мова і література – 0,25 (мінімальний бал – 100);

математика – 0,5 (мінімальний бал – 100);

фізика або іноземна мова – 0,2 (мінімальний бал – 100);

атестат – 0,05

• Споріднені спеціальності коледжів для вступу за скороченим терміном навчання на 2 роки:

5.01010201 Початкова освіта

013 Початкова освіта

5.01010301 Технологічна освіта

014.10 Середня освіта (Трудове навчання і технології)

5.05010102 Обслуговування систем баз даних і знань

122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

5.05010201 Обслуговування комп’ютерних систем

123 Комп’ютерна інженерія

5.05010301 Розробка програмного забезпечення

121 Інженерія програмного забезпечення