ГЕОМЕТРІЯ НАВКОЛО НАС

10 листопада 2021 року відбулась онлайн церемонія оголошення результатів ІІІ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів "Геометрія навколо нас", присвяченого пам"яті О. Ф. Семеновича.
Організатори конкурсу - кафедра математики та МНМ спільно з науково-дослідною лабораторією математичної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
На конкурс надійшло 425 учнівських робіт з різних куточків України.
Конкурс проводився у п"яти номінаціях: Н-1. "Геометрична рапсодія: есе"; Н-2. "Краса геометрії в задачах"; Н-3. "Геометрія і мистецтво"; Н-4. "Геометрія у побуті"; Н-5. "Геометрія у виробництві". Загалом було присуджено 30 дипломів І ступеня, 63 дипломи ІІ ступеня, 86 дипломів ІІІ ступеня, оголошено 138 подяк за роботи, які пройшли конкурсний відбір, але не посіли призових місць. Дякуємо учасникам та їх наставникам!

Останнє редагування: П'ятниця, 12 листопада 2021 07:48