Турнір юних математиків

ЧЕРКАСИ-17 У ФІНАЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТЮМУ!

3 31 жовтня до 5 листопада у Чернівцях проходив фінальний етап ХІХ Всеукраїнського турніру юних математиків, у якому взяла участь 21 команда. Черкаську область на цьому турнірі представляла команда "Черкаси-17" Черкаської спеціалізованої школи № 17 у складі: РАЧЕКА ВЛАДИСЛАВА (капітана), БАРІЛКО ВЄСТИ, ПАВЛЮК ВІКТОРІЇ. Керівник команди - КОТИК Р. Ю. не зміг прибути на турнір, тому функції керівника виконувала ГРЕБЕНЮК О. М. Виступ нашої команди цьогоріч виявився напрочуд вдалим. Команда зуміла у напруженій боротьбі пробитися до фіналу і завоювати дипломи ДРУГОГО ступеня, а капітан команди РАЧЕК ВЛАДИСЛАВ став абсолютним переможцем в особистій першості і отримав приз імені В. М. Лейфури. Нашу команду обійшли лише дві харківські команди ("Харків-45" та "Харків-27"). Вітаємо черкаську команду з успішним виступом і запрошуємо її учасників на навчання до нашого інституту.

Член журі ТЮМ завідувач кафедри алгебри та математичного аналізу, доцент В.В. Атамась

Останнє редагування: Четвер, 10 листопада 2016 15:28